Emocje, nerwowość?, jestem instruktorem który to eliminuje. Pewność siebie, spokój, świadomość podejmowania decyzji, przyjemność z jazdy to czynniki dające efekty w trakcie szkolenia, odbywając jazdy praktyczne po Tarnobrzegu stosuję pewnego rodzaju zabawę w egzaminatora i osobę zdającą, co jednocześnie ma wpływ na szybko zdany egzamin państwowy.

 

Prowadząc szkolenie praktyczne z nauki jazdy omawiam wszystkie skrzyżowania i napotkane sytuacje drogowe w strefie egzaminacyjnej, i nie tylko. Jeździmy drogami o podwyższonej prędkości. Uczę trudnego manewru wyprzedzania nie tylko,  rowerzystów, ciągników rolniczych ale zespoły pojazdów.

 

Na styl jazdy ecodrivingowej składa sie wiele czynników. Jednym z podstawowych jest płynna zmiana biegów i dojazd do skrzyżowania wytracając prędkość silnikiem.

 

Jazda po łuku na placu manewrowym.

 

Dbam o satysfakcję moich klientów z prowadzonych moich zajęć, kontakt telefoniczny i odpowiadaniem na pytania. Osoba ucząca się u mnie ma wykupione 20 min jazdy pojazdem egzaminacyjnym WORD w Tarnobrzegu przed egzaminem państwowym ,gdzie również może sobie przećwiczyć ruszanie pod wzniesienie.

 

Do klienta na część praktyczną dojeżdżam w określonej strefie.

 

 Samochód którym dysponuję jest to, Toyota Yaris z klimatyzacją dwustrefową ,ABS, ESP, ASR, 6 poduszek powietrznych w tym kurtyny, kamera cofania (dla mnie żeby mnie szyja nie bolała :)) i wiele innych rozwiązań co wpływa na miłą jazdę.

 

Jestem instruktorem nauki jazdy z wieloletnim stażem i zaangażowanym w pełni w wykonywany zawód.

Przekazywanie doświadczeń i wiedzy z dziedziny ruchu drogowego, techniki kierowania samochodem jest dla mnie spełnieniem a nie tylko obowiązkiem.


 

 


18 lat lub za zgodą rodziców 17 lat i 9 miesięcy

 

Wymagany wiek do zdania egzaminu państwowego kat B:

Po skończeniu kursu 17 lat i 11 miesięcy

 

Kurs obejmuje:

 • 30 godzin zajęć teoretycznych (godzina lekcyjna 45 minut), w tym 4 godziny zajęć w zakresie udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych,
 • 30 godzin zajęć praktycznych (godzina zegarowa 60 minut),
 • egzamin wewnętrzyny teoretyczny,
 • egzamin wewnętrzny praktyczny.

 

Wymagany wiek do rozpoczęcia kursu kat B:


 

Jak uczę


 

Wmagany wiek do rozpoczęcia kursu kat. B


 

 


 

Za nim przyjdziesz na kurs należy złożyć we właściwym ze względu na miejsce zamieszkania starostwie (wydziale komunikacji tego urzędu),złożyć niezbędne  dokumenty:

 • wniosek o wydanie prawa jazdy

 • orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdem,(chętnie pomgę , zaprowadzę do lekarza)

 • aktualną i kolorową fotografię(fotografia twarzy na wprost) o wymiarach 3,5 x 4,5 cm,

 • zgodę rodziców
  - jeżeli jest wymagana (minimum 17 lat, 9 m-cy),

 • dokument ze zdjęciem (dowód tożsamości/paszport).

 

Na podstawie w/w dokumentów właściwy organ wydający prawo jazdy w terminie nieprzekraczającym dwóch dni roboczych generuje w systemie teleinformatycznym PKK (profil kandydata na kierowcę) tj. numer identyfikujący, z którym należy zgłosić się do Ośrodka Szkolenia Kierowców VIP w Stalowej Woli
PKK jest niezbędny do zapisania się na kurs na prawo jazdy.


 

Informacje dla kandydatów na kierowców 

rozpoczynających kurs na kategorię B prawa jazdy


 

Strona główna

Artykuły

O mnie

Informacje

Zaufanie

Cennik

Dodatki

Egzamin

Egzamin praktyczny 

Galeria

Galeria 2

Kontakt